LEGO 76213 Marvel Sala tronowa króla Namora

78,95 

Najniższa cena: 78,95 

Kategorie: , ,

Opis

Z zestawem LEGO® Marvel Sala tronowa króla Namora (76213) mali superbohaterowie w wieku od 7 lat mogą liczyć na sporą dawkę pomysłowej akcji pod wodą.

Podwodna przygoda dla fanów Czarnej Pantery
Elegancko stylizowana replika łodzi podwodnej Skirmisher z filmu Marvela Czarna Pantera 2 jest uzbrojona w wyrzutniki, które dzieci mogą wystrzelić w stronę złoczyńcy Attuma. Na końcu podwodnej przejażdżki mali superbohaterowie odkryją świątynię króla Namora oraz salę tronową ozdobioną wodorostami i kelpami. Po zakończeniu wyprawy mogą ponownie wejść na pokład łodzi podwodnej i wyruszyć na kolejną podwodną przygodę. Zestaw zawiera 3 minifigurki postaci Shuri, Attuma i króla Namora z fajnymi broniami i akcesoriami.

  • Łódź podwodna w stylu Marvela – LEGO® Marvel Sala tronowa króla Namora (76213) zabiera fanów Czarnej Pantery na niesamowite przygody pod wodą.
  • Ukochane postacie – zawiera minifigurki Shuri, Attuma i króla Namora. Model łodzi podwodnej i sali tronowej do zbudowania podkreślają stylowe akcesoria
  • Mnóstwo możliwości – pobudzający wyobraźnię zestaw oferuje niezliczone warianty gry i inspiruje niekończące się przygody w świątyni i na pokładzie łodzi podwodnej
  • Prezent dla fanów Marvela – podaruj małym superbohaterom w wieku od 7 lat prezent na urodziny, Boże Narodzenie lub po prostu dlatego, że
  • Baw się zawsze i wszędzie – model łodzi podwodnej mierzy 4 cm wysokości, 13 cm długości i 4 cm szerokości, więc dzieci mogą go zabrać wszędzie
  • Buduj kreatywność – najwyższej jakości klocki LEGO® Marvel dają małym superbohaterom nieograniczone możliwości zabawy z wyobraźnią.
  • Gwarancja jakości – klocki LEGO® spełniają surowe branżowe normy jakości, co oznacza, że są spójne i kompatybilne oraz pozwalają na łatwe łączenie i rozłączanie.
  • Gwarancja bezpieczeństwa – klocki LEGO® są upuszczane na ziemię, podgrzewane, zgniatane, skręcane i analizowane, aby zapewnić, że spełniają rygorystyczne światowe normy bezpieczeństwa.

Informacje dodatkowe

Numer zestawu

76213

Cena katalogowa

159,99 zł

Rok wydania

2022

Ilość elementów

355

Ilość minifigurek

3

EAN

5702017154572

Grupa wiekowa

7+

Opakowanie

pudełko kartonowe